جدیدترین مدل مانتو زنانه و دخترانه ایرانی بهار ۹۵ ۲۰۱۶

[ad_1]

جدیدترین مدل مانتو زنانه و دخترانه ایرانی بهار ۹۵ ۲۰۱۶

در این مطلب مدل مانتو زنانه و دخترانه ایرانی قرار داده شده و همچنین مقاله ای در مورد  دیگر نگران نامرتبی پیراهنتان نباشید   که امیدواریم بتوانیم رضایت شما را جلب کنیم

دیگر نگران نامرتبی پیراهنتان نباشید

یکی از معضلات بزرگ مردان حل شد! با استفاده از ابزاری که به تازگی رونمایی شده، دیگر نیازی نیست نگران نامرتب شدن و یا بیرون آمدن پیراهن از شلوارتان باشید. این ابزار که “نگاه دارنده پیراهن” نام دارد، توسط Thomas Eckard فروشنده سایق فروشگاه Fancyboy & Co اختراع شده است. در این ابزار، ۴ گیره به پایین پیراهن وصل شده و سوی دیگر آن که ۲ گیره دارد به بالای جوراب متصل می شوند.

مجموعه ای از مدل مانتو ۲۰۱۶ از کمپانی erika را در ادامه این مطلب مشاهده نمایید

[Image]

مدل مانتو جدید

[Image]

مدل مانتو ۲۰۱۷

با این اختراع دیگر هیچ شکی نیست که لباس شما مرتب و منظم درون شلوارتان فرم گرفته و به هیچ وجه بیرون نخواهد آمد، مگر اینکه گیره آن از لباستان رها شود. این اختراع، وسیله بسیار مناسبی برای کسانی است که همواره با مرز میان شلوار و پیراهن خود مشکل دارند.

[Image]

مدل مانتو ۹۵

این ابزار از کشی نرم تهیه شده که پوشیدن آن بسیار آسان است. این گجت در سایزی استاندارد عرضه شده که برای افراد مختلف با قدهای متفاوت قابل تنظیم است. Thomas Eckard می گوید: پس از سال ها مشکل با تنظیم پیراهن و شلوار به فکر اختراع چنین ابزاری افتادم. Eckard 29 ساله، ادامه می دهد: پیراهن نامرتب معضلی است که همه مردها با آن دست و پنجه نرم می کنند. من به دلیل شرایط شغلی باید مرتبا سوار خودرو و مجددا از آن پیاده می شدم، به همین دلیل همیشه پیراهنم با مشکل نامرتبی مواجه می شد. اما این ابزار دیگر نگرانی مرا رفع کرده و از اول صبح تا آخر شب دیگر هیچ مشکلی با پیراهنم ندارم.

[Image]

مدل مانتو erika

[Image]

وی می گوید: شاید اولین باری که از این ابزار استفاده کنید، کمی برایتان عجیب و غریب باشد. اما به محض اینکه چندین بار از آن استفاده کنید، دیگر هیچ توحهی به آن نخواهید داشت و به راحتی از آن بهره خواهید برد.

لازم به ذکر است که این ابزار هم اکنون با قیمت ۱۳ یورو به فروش می رسد.

[Image]

مدل مانتو زنانه ایرانی ۹۵

[Image]

مدل مانتو کمپانی erika

[Image]

مدل مانتو ۲۰۱۷

[ad_2]

به اشتراک بگذارید...

درج نظر