دانلو تیتراژ پایانی برنامه ماه عسل ۹۵ با صدای مهدی یراحی+متن آهنگ

[ad_1]

دانلود تیتراژ پایانی ماه عسل 95 با صدای مهدی یراحی + متن آهنگ

خوانندگان تیتراژ ماه عسل  موفق‌های «ماه عسل» دوباره به این قاب برگشتندبه گزارش سایت موسیقی ما، امسال هم «احسان علیخانی» با برنامه پربیننده «ماه عسل» طبق روال سال‌های گذشته مهمان لحظات افطار بینندگان تلویزیون خواهد بود. این مجری تلویزیون همیشه در برنامه‌های مناسبتی که تهیه‌کننده و مجری آنها است روی مقوله موسیقی دقت‌نظر ویژه‌ای به خرج می‌دهد. به همین دلیل همیشه خوانندگان تیتراژهای «ماه عسل» و آثارشان زیر ذره‌بین تمامی مردم قرار می‌گیرد. اما امسال احسان علیخانی و اتاق فکرش برای تیتراژهای ماه عسل ۹۵ به سراغ چهره‌هایی رفته‌اند که قبلاً سابقه حضور در این قاب پرمخاطب را داشته‌اند. شنیده‌های خبرنگار سایت «موسیقی ما» حکایت از آن دارد که «محسن یگانه» امسال تیتراژ آغازین این برنامه را می‌خواند. او پس از ده سال دوباره به ماه عسل برگشته و باید دید آیا می‌تواند موفقیت تیتراژ ماه عسل ۸۶ با ترجیع‌بند «منو درگیر خودت کن بلکه آرامش بگیرم» را تکرار کند؟

اما از سوی دیگر قرار است این برنامه هر شب با صدای خواننده‌ای به پایان برسد که به زعم مخاطبان و منتقدان تا کنون موفق‌ترین آثار موسیقایی «ماه عسل» را تولید کرده است. «مهدی یراحی» پس از وقفه‌ای یک ساله قرار است امسال هم تیتراژ پایانی این برنامه را اجرا کند. او که سابقه قطعات موفق «هوای تو»، «هرجای دنیایی دلم اونجاست»، «سازش» و «بغض تو» را در کارنامه دارد، سال گذشته با تیتراژ پایانی این برنامه مهمان سفره‌های افطار مخاطبان نشد. مهدی یراحی طی یک سال اخیر درباره دلایل عدم حضورش در ماه عسل ۹۴ سکوت کرد ولی گویا این بار با دست پر و قطعه‌ای متفاوت اما دارای همان مهر و امضای همیشگی خودش به ماه رمضان بازگشته است. اما حال باید دید تیتراژهای برنامه ماه رمضان احسان علیخانی که همیشه گمانه‌زنی درباره آن زیاد است تا لحظه پخش دستخوش چه اتفاقاتی خواهد شد و به چه شکل روی آنتن می‌روند.

 لینک دانلود تیتراژ پایانی ماه عسل ۹۵

لینک دانلود با کیفیت ۱۲۸

لینک دانلود با کیفیت ۳۲۰

متن آهنگ ماه عسل مهدی یراحی

***   ***   ***

***   ***   ***

دانلود تیتراژ پایانی ماه عسل ۹۵,دانلود تیتراژ برنامه ماه عسل ۹۵,دانلود آهنگ مهدی یراحی در ماه عسل ۹۵,دانلود آهنگ مهدی یراحی در ماه عسل رمضان ۹۵,متن آهنگ مهدی یراحی در تیتراژ ماه عسل ۹۵,متن آهنگ مهدی یراحی در ماه عسل ۹۵

[ad_2]

به اشتراک بگذارید...

درج نظر