محدودیت های ترافیکی تهران برای نماز عید فطر ۱۳۹۵

[ad_1]

محدودیت های ترافیکی تهران

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به تمهیدات ترافیکی پلیس برای برگزاری نمازعید سعید فطر در مصلای امام خمینی(ره) گفت: این تمهیدات از ساعت ۲۴ روز سه شنبه با پاکسازی بخشی از معابر اطراف مصلای تهران آغاز و تا پایان مراسم ادامه دارد.

سردار سید تیمور حسینی روز دوشنبه در نشست خبری با اشاره به محدودیت های توقف در زمان برگزاری مراسم در مصلای تهران افزود: توقف هرگونه وسایل نقلیه در طول بزرگراه مدرس از میدان هفت تیر تا حقانی در هر دو مسیر، طول بزرگراه رسالت از بزرگراه آفریقا تا بزرگراه شهید صیاد شیرازی در هر دو مسیر (به استثتاء اتوبس های شرکت واحد)، طول خیابان شهید قنبرزاده حد فاصل بزرگراه رسالت تا خیابان شهید بهشتی در هر دو مسیر، طول خیابان شهید بهشتی از میدان تختی تا خیابان قائم مقام فراهانی و طول خیابان میرعماد حدفاصل خیابان شهید مطهری تا خیابان شهید بهشتی، ممنوع است.

وی گفت: توقف هرگونه وسایل نقلیه در طول خیابان شهید مفتح حدفاصل خیابان شهید بهشتی تا خایابان شهید مطهری، طول خیابان پاکستان از خیابان شهید بهشتی تا بزرگراه شهید مدرس، طول خیابان های هویزه و خرمشهر در حدفاصل قنبرزاده تا عشق یار( به استثتاء موتور سیکلت)، محدوده ضلع غربی میدان هفت تیر حدفاصل خیابان زهره و خیابان قائم مقام فراهانی و طول خیابان شهید مطهری حدفاصل بزرگراه مدرس تا خیابان سهروردی نیز ممنوع است.

محدودیت های ترافیکی تهران روز عید فطر

سردار حسینی با بیان اینکه تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۴:۳۰ صبح روز عید (چهارشنبه) در معابر محدوده مصلای امام خمینی(ره) ممنوع است گفت: این ممنوعیت شامل تردد وسایل نقلیه سنگین( کامیون و کامیونت) نیز می شود.

وی خاطر نشان کرد: محدودیت تردد در خیابان شهید بهشتی از تقاطع سهروردی به سمت غرب تا خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان شهید علی اکبری از خیابان شهید مطهری به سمت شمال تا خیابان بهشتی، خیابان میرعماد از خیابان شهید مطهری تا خیابان شهید بهشتی، خیابان پاکستان در ضلع غربی مصلای امام خمینی(ره)، طول خیابان های هویزه و خرمشهر حدفاصل صابونچی وخیابان شهید قنبر زاده، مسیر غرب به شرق بزرگراه رسالت در محدوده مصلا از تقاطع کردستان، مسیر شرق به غرب بزرگراه رسالت از پل سید خندان اعمال می شود.

رئیس پلیس راهور پایتخت به شهرندان و نمازگزاران توصیه کرد که برای حضور در نماز پرشکوه عید سعید فطر در مصلای امام خمینی (ره) از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

وی همچنین با اشاره به پیش بینی پنج پارکینگ در اطراف مصلای بزرگ امام خمینی(ره) برای خودروهای شخصی گفت: در محور بزرگراه رسالت پارکینگ های حکمت صدرا، گلگشت و بنیاد مستضعفان، برای نمازگزانی که از شرق، شمال و شمال غرب تهران به مصلا مراجعه می کنند، در نظر گرفته شده است.وی خاطر نشان کرد: پارکینگ لجستیک ارتش واقع درخیابان شهید بهشتی نرسیده به خیابان شهید مفتح نیز برای نمازگزارانی که از مرکز و جنوب پایتخت به مصلای بزرگ امام خمینی(ره) می آیند، پیش بینی شده است.

سردار حسینی با اشاره به محل های پیش بینی شده برای پارک موتورسیکلت نمازگزاران نیز گفت: طول خیابان های هویزه و خرمشهر در ضلع شرقی مصلا حدفاصل صابونچی و شهید قنبرزاده برای این امر پیش بینی شده که موتورسوران موظف اند فقط در این دو خیابان پارک کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه خدمات رسانی در پارک سوار بیهقی نیز از سه شنبه شب تا پایان مراسم نماز عید به حالت تعلیق در می آید گفت: مسافران می توانند از پارک سوارهای جنوب، شرق و غرب تهران تردد کنند.

سردار حسینی با اشاره به محل های پیش بینی شده برای انتقال خودروها و موتورسیکلت های پاک سازی شده افزود: پارکینگ لجستیک واقع در ضلع جنوبی مصلا و طول خیابان های قائم مقام فراهانی و میرزای شیرازی برای این امر پیش بینی شده است.

[ad_2]

به اشتراک بگذارید...

درج نظر