منظور از رابطه جنسی خشن چیست؟

[ad_1]

رابطه جنسی خشن یه سبک و سیاق از رابطه جنسی محسوب میشه که عده ای به اون علاقمند هستند .

در رابطه جنسی خشن ، عواملی مطرح هستند که یکی رو توضیح میدم ؛

سطح خشونت در رابطه جنسی :

در روابط عده ای از زوج ها که شاید طبیعی هم باشه و دو طرف ازش لذت میبرن ، سطح خشونت به حدی هستش که دو طرف دچار آسیب جسمی نمیشن . و در عده ای دیگه که به هیچ وجه طبیعی نیست و نیاز به درمان داره ، دو طرف به هم آسیب جسمی میزنن که بحث سادیسم و مازوخیسم مطرح میشه .

اقداماتی که دسته اول انجام میدن ممکنه این ها باشن :

تلمبه زنی سریع شوهر ، گرفتن دست های خانم توسط شوهر برای جلوگیری از حرکت کردن اون ، زدن ضربه های آروم به باسن یا سینه ، گاز گرفتن های آروم اندام زن ، فشردن اندام جنسی زن و … .

شدت خشونت همون طور که عرض شد در حدی نیست که زن آسیب ببینه . بعضی از خانم دوست دارن در رابطه جنسی شوهرشون بر اونا تسلط داشته باشه و خودشون رو تسلیم شوهرشون کنن .

این کار براشون لذت بخش هستش .

اما در رابطه جنسی خشن که در اون آسیب دیدگی وجود داره ، کارهایی مثل بستن زن با طناب ، زدن با شلاق ، سوزاندن با آتیش و … وجود داره . همون طور که عرض شده این سطح از رابطه جنسی خشن خطرناک هستش و اگه کسی تمایل به این کارها داره حتما برای درمان باید اقدام کنه .

در بخش نظرات کاربری به نام ” ۲۰ ” یه توضیحاتی در مورد رابطه جنسی خیلی دردناک دادن که جهت فهم بیشتر موضوع اونا رو این جا میذارم :

” درد کشیدن از ناحیه لبهای بزرگ(خارجی) اندام تناسلی: فکر میکنم برای اینکه اون دردی رو که شما رو ارضا میکنه تجربه کنید بد نیست از همسرتون بخواید که  لباسهاتون رو در بیاره و دست و پای شما رو با طناب (یا دست بندهای پلاستیکی که بچه ها برای بازی دارن) ببنده و بعد با یک کمر بند (که البته باید جنسش طوری باشه که به پوست بدنتون بچسبه نه اون جنس پلاستیکی که انعطاف نداره) بزنه روی لبهای بزرگتون . دیگه بستگی داره که شما چقدر دوست دارین درد بکشین متناسب با اون همسرتون میتونه شدت ضربات رو افزایش بده بعید میدونم این روش و درد اون ارضاتون نکنه.

درد کشیدن از ناحیه لبهای کوچک(داخلی): برای درد کشیدن از ناحیه لبهای داخلیتون روشهای زیادی وجود داره ولی چون دوست دارین دردناکترینش رو تجربه کنید فکر میکنم بهترین روش این باشه که با همسرتون برید حمام و بعد از قسمت شیر وسط آب داغ و سرد رو باز کنید و درجه داغی رو تنظیم کنید و بعد همسرتون شما رو بلند کنه و از پشت بغل بگیره و در حالی که پاهاتون رو کاملا از هم باز کرده و لبهای بزرگ تناسلیتون کاملا کنار زده شده و بخش داخلی دستگاه جنسیتون کاملا مشخص شده اون قسمت رو زیر آب داغ شیر وسط  بگیره حالا بستگی داره شما چقدر بخواین درد بکشین و تحمل بکنید متناسب با اون آب رو داغ تر بکنید و مدتی که لبهای خارجی تناسلیتون در معرض آب جوش هست بیشتر قرار بدین. فکر میکنم این کار هر کسی با هر درجه ای از درد کشیدن رو ارضا بکنه.

درد کشیدن از ناحیه کلیتوریس(چوچوله): نمیدونم این روش تا چه اندازه عملی هست و شما میتونید تحمل کنید ولی چیزی که به نظرم میرسه اینه که در حالی که پاهاتون از هم باز هست روبروی همسرتون قرار بگیرین تا بین پاهاتون بشینه و بعد خودتون پوست روی چوچوله رو کنار بزنید تا سرش بیرون بزنه و بعد همسرتون با یک کش که اون رو کشیده و رها میکنه به نوک چوچولتون ضربه بزنه بسته به اینکه چقدر بتونید تحمل کنید همسرتون میتونه این کار رو تکرار بکنه.

درد کشیدن از ناحیه مقعد: بازم روشهای درد کشیدن از این ناحیه مختلفه ولی فکر کنم ردناکترینش روشی هست که با انگشت همسرتون انجام بشه. برای این کار وقتی لباس زیرتون رو در آوردین روی زمین دراز بکشین و بعد همسرتون باید بیاد و  دست چپش رو بگذاره زیر شونتون و دو انگشت دست راستش(اشاره و وسطی) رو فرو بکنه داخل مقعدتون و بعد در این وضعیت سعی کنه شما رو از زمین بلند کنه. حالا ببینید میتونید دردش رو تحمل کنید.

درد کشیدن از ناحیه باسن(کپلها) و رانها: برای این کار اول باید همسرتون روی یک صندلی که از طرفین آزاده بشینه و بعد شما برید روش دراز بکشید به طوری که شکمتون روی رونهاش قرار بگیره و سرتون در سمت چپ بدنش قرار بگیره و باسنتون در سمت راست بدن همسرتون ( اگه همسرتون راست دسته ) . حالا باید همسرتون شلوار یا دامن و لباس زیرتون رو دربیاره و با دستش ضربات محکمی به باسن و رانهاتون بزنه. مسلما میزان درد کشیدن این روش بستگی داره به قدرت همسرتون در ضربه زدن به این قسمتها . اگه همسرتون قوی باشه و شما هم بخواید ˛ توی این روش هر زنی با هر درجه ای از لذت درد کشیدن˛ ارضا میشه. ”

گروهی که رابطه خشن معمولی دارن ، باید مواظب فانتزی های ذهنیشون باشن که کارشون به آسیب رسوندن به طرف مقابل نکشه .

منظور از رابطه جنسی خشن چیست؟

  رابطه جنسی خشن،رابطه جنسی خشن با شوهر،رابطه جنسی خشن با زن،رابطه جنسی خشن چیه

چه کار کنم شوهرم تو رابطه خشن باشه

من ۲۳ سالمه.چهار سال قبل به خاطر اختلافات شدید خانوادگی عقدم به هم خورد و به ناچار از نامزدم جدا شدم.

نامزدیم یکسال طول کشید و در اون مدت به خاطر آزادی زیادی که خانواده ها بهمون داده بودند ساعتهای خلوتمون زیاد بود.

من تا اون زمان هیچگونه ارتباطی با جنس مخالف نداشتم و ایشون اولین خواستگارم بود .

به خاطر همین بکارت روحیمو کاملا تو اون رابطه از دست دادم.خیلی طول کشید تا کاملا فراموشش کنم.

حدودا یکساله که دوباره ازدواج کردم و بینهایت به همسرم علاقه دارم و همه جوره قبولش دارم.

اما متاسفانه تو مسائل زناشویی به مشکل جدی خوردیم .به طوری که هیچ جاذبه ای برام نداره

مشکلم اینکه که سلائق جنسیم قبلا شکل گرفته و خجالت میکشم درباره ی تمایلاتم با شوهرم صحبت کنم. میترسم فکر کنه هنوز ذهنم درگیر اون شخصه یا مشکل روانی دارم

مساله اینکه که نامزد سابقم بر عکس حالت عادی , توی سکس خیلی خشن بود.

کنترل رابطه رو کامل در دست میگرفت و یه سری تمایلات خاص داشت.حتی منو مجبور به کارهایی که دوست نداشتم میکرد.

 اوایل خیلی ناراحت میشدم و بعضی از کاراها برام دردآور بود  اما به تدریج منم علاقه مند شدم و اون حرکات برام تحریک کننده بود.

شوهرم دقیقا نقطه ی مقابل هست.خیلی آروم و ملایم رابطه برقرار میکنه و همش برای شروع ازم اجازه میگیره!!!!

دلم میخواست اصلا منتظر من نباشه.

حتی چند بار به مدت طولانی از اینکه نزدیکم شه خودداری کردم تا عصبانیش کنم با امید اینکه روششو تغییر بده .ولی فقط قهر کرد و بدتر ازم دور شد….

خواهش میکنم نگید که اختلال داری و برو مشاور …چون خیلی زمان و هزینه میبره.هیچ تضمینی هم نیست که تمایلاتم عوض بشه .بعدم فکر نمیکنم انتظار زیادی داشته باشم

چون منم براش سنگ تموم میزارم.

خواهش میکنم بهم بگید که چه کار کنم شوهرم تو رابطه خشن باشه و اینقدر مراعات منو نکنه؟؟؟

چطوری ازش درخواست کنم که فکر بدی دربارم نکنه؟

به خدا دیگه دارم دیوونه میشم.

منظور از رابطه جنسی خشن چیست؟

 رابطه جنسی خشن،رابطه جنسی خشن با شوهر،رابطه جنسی خشن با زن،رابطه جنسی خشن چیه

شوهرم تو رختخواب خشن رفتار میکنه

من تازه با این سایت آشنا شدم و خیلی چیزا نمیدونم . من یه مشکلی دارم که روم نمیشه هیچ جا بگم . من شوهرم بیرون از رخت خواب خیلی آدم خوب و مهربون و متواضعیه . ولی تو رختخواب خشن رفتار میکنه . یا خیلی حرفای رکیکی بهم میزنه . ببخشید مثلا با الفاظ رکیک میگه اونجاتو بخورم یا اونجاتو ….

خلاصه نمیدونم چیکار کنم حرف زشت بهم نزنه یا تو تختخواب یکم مهربون تر بشه . آخه یکم خشنه . میشه اگه دوستان راهی به ذهنتون میرسه بهم کمک کنید که چیکارش کنم یا چطوری بهش بگم که ناراحت نشه .

شوهرم عاشق رابطه جنسی خشن هست

[ad_2]

به اشتراک بگذارید...

درج نظر