اشتباه رایج در خرید ” رپورتاژ آگهی ” – انتخاب سایت مناسب برای خرید رپورتاژ

[ad_1]


[تعداد: ۱    میانگین: ۴/۵]

نتیجه تصویری برای آتوریتی

 

یکی از راههای مناسب برای افزایش رتبه سایت در نتایج جستجو و همینطور بالا آوردن کلمات کلیدی مد نظر در نتایج جستجو ، سفارش رپورتاژ آگهی در سایت های مختلف میباشد .

بعد از آپدیت نشدن رنک گوگل و حذف رنک تمام دامنه ها ، معیار جایگزین برای انتخاب سایت مناسب برای دریافت لینک و سفارش آگهی ، استفاده از آتوریتی دامنه (Domain authority)و آتوریتی صفحه (page authority) هست .

ولی طبق معمول سایر روش ها ، اطلاعات ناقص و گاهی گسترش دادن اطلاعات نادرست در این باره باعث شده که سایت های زیادی هزینه های هنگفتی در این راه صرف کنند و در آخر هم نتیجه دلخواه خودشان رو به دست نمی آرورند .

اینجاست که اکثر دوستان سریع به این فکر می افتند که احتمالا خرید بک لینک در تمام صفحات سایت مفیدتر از خرید رپورتاژ آگهی در سایت های مختلف هست .

در حالی که درصد بسیار بالایی از کسانی که حتی به خودما سفارش رپورتاژ آگهی میدن ، ذهنیت های گاها نادرستی درباره این نوع تبلیغ و نحوه انتخاب سایت مورد نظرشون دارند .

یکی از بزرگترین اشتباهات برای انتخاب سایت جهت دادن رپورتاژ آگهی ، توجه کردن به پیج آتوریتی سایت هست . اکثر کسانی که در سایت ها و انجمن های مختلف برای فروش لینک و رپورتاژ سایت خودشون اعلام آمادگی میکنند ، به صورت عمدی یا ناخواسته اطلاعات کاملا نادرستی در اختیار مشتری قرار میدهند .

برای مثال :

قبول رپورتاژ آگهی در سایت با ایندکس بالا و آتوریتی ۳۵

این تیتر یکی از تاپیک های فروش رپورتاژ هست که در یکی از  انجمن های پربازدید ارسال شده .

با بررسی خیلی ساده و سریع سایت مورد آگهی ، دونکته سریعا جلب نظر میکند

۱- ایندکس بالای سایت مربوط میشود به تعداد ۱۰۰ عدد برچسب زده شده در هر مطلب و اینکه سایت فید خوان هست و خبرها به صورت خودکار جمع آوری میشود و برچسب ها به صورت خودکار از متن خبر ساخته میشود و این یعنی تعداد ایندکس بسیار بالا ولی کاملا بی ارزش . و همچنین در مورد سفارش رپورتاژ آگهی ، داشتن ایندکس بالا به هیچ وجه نکته مثبت محسوب نمیشود .

 

۲- در اکثر آگهی های فروش رپورتاژ ، عنوان میشود که سایت برای مثال  آتوریتی ۳۵ دارد ولی به هیچ وجه اشاره نمیشود که دقیقا کدام آتوریتی ؟ پیج آتوریتی یا دامین آتوریتی ؟

در درصد بسیار بالایی از موارد ، آتوریتی صفحه اصلی سایت به عنوان آتوریتی سایت مطرح میشود که به هیچ عنوان درست نیست و این مورد دقیقا بزرگترین و عمومی ترین اشتباهی هست که خریداران رپورتاژ مرتکب میشوند و در نهایت نتیجه دلخواه خودشان را نمیگیرند..

برای خرید رپورتاژ کدام مهم تر است ؟ پیج آتوریتی یا دامین آتوریتی ؟

برای دریافت لینک به صورت رپورتاژ آگهی ، دامین آتوریتی بسیار مهم تر از پیج آتوریتی یا آتوریتی صفحه اصلی سایت  میباشد .

برای مثال در صورتی که آتوریتی صفحه اول سایت ۴۰ باشد و دامین آتوریتی سایت ۱۷ ، در این صورت دو نکته قابل توجه است

۱- آتوریتی سایتی با این مشخصات بسیار کم هست (۱۷) و قیمت بسیار ارزانی باید داشته باشد و به همین میزان نباید انتطار تاثر زیادی از این رپورتاژ داشته باشید .

۲- لینک سازی برای این سایت به صورت اصولی نبوده و به احتمال خیلی زیاد ، اکثر لینک سازی های انجام شده ، اکثرا برای صفحه اصلی این سایت انجام شده و به همین دلیل آتوریتی صفحه اصلی سایت بسیار بیشتر از دامین آتوریتی میباشد .

در صورت دادن آگهی در سایتی با پیج آتوریتی ۴۰ و دامین آتوریتی ۱۷ ( اعداد برای مثال هستند )  ، رپورتاژ آگهی شما و لینک های دریافتی شما به ارزش همان آتوریتی ۱۷ خواهد بود .

 

معمولا در صورتی که لینک سازی برای سایت به صورت اصولی انجام شده باشد ، آتوریتی صفحه اصلی سایت ، از آتوریتی دامنه کمتر خواهد بود و یا فاصله بسیاری کمی از آتوریتی دامنه خواهد داشت

 جمع بندی :

در هنگام خرید رپورتاژ در صورتی که معیار خرید شما ، آتوریتی سایت مد نظرتان میباشد ، به هیچ عنوان آتوریتی صفحه اصلی سایت را معیار انتخاب قرار نداده و حتما به اعتبار و آتوریتی دامنه سایت توجه داشته باشید

 

 

اختصاصی / باعلم

 

baelm

[ad_2]

به اشتراک بگذارید...

درج نظر