افکار جنسی دست از سرم بر نمیدارن چکار کنم؟

[ad_1]

کنترل افکار منفی- کنترل ذهن pdf – کنترل فکر و خیال – روش های کنترل ذهن دیگران – دانلود کتاب روش کنترل ذهن خوزه سیلوا – کنترل ذهن عرفان حلقه – کنترل شهوات

من یه دختر کنکوری هستم و با استعداد و باهوش .درسم خوبه . در خانواده متوسط بزرگ شدم .مذهبی نیستیم زیاد ولی خیلی رعایت میکینم حد و حدود ها رو . والدینم اجازه دیدن فیلمای صحنه دار و هر جوری رو بهمون هیچوقت نمیدادن .کلا اینجوی بزرگ شدیم . الان که به این سن رسیدم فیلم هالیوود زیاد میدیدم تابستون و گاهی الان … ،‌از کودکی نسبت به جنس مخالف کشش داشتم حتی مردهای خیلی بزرگ تر از خودم .. حس خاص بهشون داشتم از لحاظ عاطفی البته و در کودکی هم چندین بار … کردم نمیدونم چرا !! ولی دیگه ترک کردم …الان چن ساله پاک هستم .

ولی الان افکار جنسی دست از سرم بر نمیدارن … ،‌درس دارم …نمیتونم تمرکز کنم . یکی از آشنایان صحبت کردن که  قراره بیاد خواستگاریم …منم علاقه مند هستم به ایشون . ولی کلا حتی رفت و امد هم نداریم تا من بتونم خوب درسمو بخونم .

تابستون با اون آقا صحبت کرم و به تفاهم تقریبا ۱۰۰ % رسیدم …ولی مجبور شدم پشت کنکور بمونم .رتبه ام راضیم نمیکرد .من خیلی درسم خوب بود . بیشتر این افکارم به دلایل علاقه ای که نسبت به اون آقا در من بوجود اومده در رابطه با اون اقا تو ذهنم میاد ..

ببخشید رک میگم ، ولی گاهی تو خیالم باهاش … میکنم و یا تو اغوششم و بوس و .. نیت کردم هر روز تا ۴۰ روز ختم سوره نور رو داشته باشم دیگه روز ۳۰ ام هستم .. خدا رو شکر یکم بهتر شد نسبت به قبل  .. ولی هنوز هم هستن ..

هر وقت میاد میگم لعنت بر شیطون و ادامه درسمو میخونم .گاهی هم یادم میره میبینم تا ۱ الی ۲ ساعت ذهنم داره درگیر اون مسایل میشه … و کامل عین فیلم میان تا ته … گاهی صحنه های ریز و کوچیک بعضی فیلمای هالیوود هم با اون میاد تو ذهنم واسه همین دیگه تا اخر سال فیلم هالیوود نمیبینم ..

انگار شبیه پسرا میشه ذهنم ..البته جسارت نمیکنم به آقایون ..ولی خب ذهن پسرا بیشتر اینجوریه .. درسم برام مهمه … لطفا بگید چیکار کنم  ؟

هیچکس مقصر نیست .اون آقا اصلا صحبتی نکردن که من بخوام اینجوری بشم .. من وقتی به کسی علاقه مند میشم اینجوری میاد تو ذهنم … قبلا هم یکی دیگه بود  ولی اون منتفی شد به دلایلی . این یکی قطعی هست و ۱۰۰ % که به ازدواج منتهی میشه .خانواده ها فقط منتظر کنکور منن. الان نمیدونم با این افکار چیکار کنم !! نمیتونم به کسی بگم چون اصلا نمیشه .

اس اس ار اف این نوع مطالعات را با هدف ارائه راهنمایی به خوانندگان که با توجه به مشکلاتی که در سطح جسمی و روانی بروز میکند منتشر کرده است اما همچنین علت ریشه ای آن می تواند در بعد معنوی هم باشد. ما مشاهد ه کردیم هنگامیکه علت ریشه ای مشکل در ماهیت معنو ی آن است بهترین نتایج میتواند گنجاندن را ه حل های درمان معنوی – باشد. اس اس ار اف ادامه درمان های پزشکی همراه با درمان های معنوی را برای درمان بیماری های جسمی و روانی همزمان توصیه میکند. به خوانندگان هر نوع درمان معنوی که در اختبار خود دارند توصیه میشود .

چکیده :

این مطالعه در مورد لوئیس است که درحال حاضر ۳۹ سال سن دارد، او از سن بسیار جوانی گرفتار افکار جنسی بود. در حقیقت دلیل پشت پرده افکار جنسی او تسخیر شدن بوسیله یک جادوگر ( چیت کین ) است جادوگربه منظور اینکه راحت تر تجربیات جنسی با او داشته باشد اندیشه هایی در ذهن او میکارد . سرانجام این مشکل از طریق روش های درمان معنوی برطرف شد.

۱. یک توجیه در مورد مشکل بیش از اندازه افکار جنسی

در زیر یک توجیه در مورد مشکل بیش از اندازه افکار جنسی از زبان لوئیس .

[ لوئیس اسم واقعی او نیست بخاطر حفظ حریم خصوصی او استفاده شده است .]

در تمام زندگیم ، من همیشه نسبت به زنان احساس گرایش داشتم. دائما در مورد زنان زیبا فکر می کنم. میخواستم آنها را تماشا کنم ، با آنها صحبت کنم و در جمع آنها باشم. برای ارضای خواسته ام ، عادت دارم که در اطراف مدل ها ، بازیگران ، و خوانندگان محبوب باشم و از آنها عکس بگیرم. اتاق من با صدها عکس از زنان زیبا اشغال شده است .
افکاربیش از حددر موردرابطه جنسی اغلبدرکار منتاثیر می گذارد . من فهمیده بودم که مشکل تمرکز دارم و اغلب اذیت میشدم . میخواستم توهمات در مورد فانتزهای جنسی را تمام کنم. اگر چه صمیمانه سعی میکردم روی کارم تمرکز داشته باشم، ولی مداوم افکار می آمدند و در نهایت من تسلیم میشدم. من همیشه کشمکش بزرگی برای مبارزه با این افکار داشتم.

تضادی که داشتم این بود که بطور مداوم درمورد زنان خیال پردازی میکردم، همیشه میخواستم هر زمان که با آنها معاشرت میکردم مانند یک نجیب زاده رفتار کنم و احترام زیادی برای آنها قائل بودم. بیشترین سعی خود را میکردم که هرگز اجازه ندهم که توهمات تاریک جنسی که درمن بود صدمه به زنانی که بامن در معاشرت بودند بزند. این تفاوت شخصیتی اغلب مرا سردرگم و به اشتباه می انداخت .

گاهی اوقات من با هر کس فقط یک شب بودم و مجموعه از آن ها داشتم. در مناسبتی که من سفری به یک کشور دیگر داشتم ، رابطه جنسی با یک زن جوان شروع کردم ولی فقط چند روز به طول انجامید. پس از اینکه از سفر برگشتم ، از خودم منزجر بودم و سعی کردم خودم را با منزوی کردن تنبیه کنم. در چنین شرایطی ، شروع به خواندن کتاب مقدس کردم که کمک به ثبات ذهنم کند. احساس بهتری داشتم زمانیکه تحت این شرایط منزوی بودم. حتی اگر افکار جنسی را نمیتوانستم کنترل کنم، از آنها منزجرمیشدم و همچنین از خودم. در نتیجه ، در پایان اغلب اوقات خودم را از هر نوع ارتباط جنسی با زنان در بسیاری از ماهها دور نگه میداشتم .

دوست من که تمرین معنوی را تحت هدایت بنیاد پژوهشی علوم معنوی ( اس اس ار اف ) انجام میداد توصیه کرد که ذکر نام خدا را با توجه به دین خود انجام دهم. من ذکر درود بر عیسی مسیح را شروع کردم بعنوان اینکه یک مسیحی هستم. در ابتدا افکار جنسی در من افزایش پیدا کرد، که خیلی برایم عجیب بود. پس از تداوم با ذکر نام لرد عیسی مسیح ، آنها شروع به کاهش کردند. پس از آن هر زمان که افکار جنسی برمیگشتن ، من شروع می کردم ذکر را با تمرکز بیشترو با سرعت انجام دهم .همچنین به طور منظم درمان آب نمک را انجام می دادم به ویژه هنگامیکه خودم ضعیف بودم و افکاری بیش از حد داشتم . کاملا باور نکردنی بود که چگونه پس از درمان آب نمک افکار جنسی کاهش پیدا میکردند حتی اگر کاملا متوقف نمیشدند. برای اولین بار در زندگیم ، متوجه شدم که ابزاری دارم که با افکار جنسی مبارزه میکند و آنها راتحت کنترل خود نگه میدارد.

۲. خواندن ناآشکارمورد لوئیس

در زیر توجیه خواندن ناآشکار مورد لوئیس توسط آنورادا وادکار، یک سالک از اس اس ار اف با حس ششم فعال شده. او قادر است بعد ناآشکار را به همان اندازه ببیند که ما می توانیم دنیای فیزیکی را ببینیم. او می تواند تمام اطلاعا ت زیر را بدون هیچگونه دانش قبلی در مورد شخص و یا شرایط او ببیند.

در زیر تصویری است بر اساس دانش ناآشکار زمانیکه آنورادا خواندن ناآشکار لوئیس را میدید.

دلیل افکار جنسی بیش از حد او یک جادوگر بود. او علاقه به لوئیس داشت واز زمان نوجوانی در اطراف او بوده است. تصویر براساس دانش ناآشکار نشان میدهد که چگونه جادوگر ، افکاری در ذهن او توسط انرژی سیاه قرار میدهد.

افکار جنسی دست از سرم بر نمیدارن چکار کنم؟

طراحی بر اساس دانش ناآشکار نشان میدهد که جادوگر لوئیس را بغل کرده. لوئیس در تلاش است که روی مقاله خود تمرکز کند که او به عنوان بخشی از تمرین معنوی خود که برای خدمت بر حقیقت مطلق ( سات سوا ) نوشته است . جادوگر قصد برقراری رابطه جنسی با اوست . به همین دلیل است که او در حال قراردادن افکار جنسی در ذهن او می باشد. افکار جنسی که لوئیس را مساعد میکند که با او تجربه جنسی داشته باشد. بعضی اوقات

اشباح ( ارواح خبیث ، شیاطین ، انرژی های منفی و غیره.) لباس شهوت انگیز یا انداختن زیور آلات ناآشکاررا برای مخفی نگه داشتن زشتی خود و تظاهر به زیبایی استفاده میکنند.

بی خبر از این پدیده که در بعد ناآشکار اتفاق می افتد ، لوئیس توسط افکار جنسی بیش از حد اذیت میشد. لوئیس عادت به تجربه ی افکار جنسی بیش از حد ، اما تحت تاثیر که آنها روانی در طبیعت بود. او تلاش کرد که با انواع روش های روانشناسی خود را از این نقص خلاص کند اما فایده ای نداشت. در نهایت انجام دادن درمان های معنوی اورا از این مشکل نجات داد.

 ۲٫۱آنورادا تجربه اضطراب داشت هنگام ایجاد تصویر فوق بر اساس دانش ناآشکار

زمانیکه من نقاشی فوق را براساس دانش ناآشکار از لوئیس ایجاد میکردم، سرم سنگین شد ، گردنم منقبض شده بود و ذهنم با بسیاری از افکار جنسی لبریز شده بود. متوجه شدم که چه استرسی لوئیس باید داشته باشد. بعدا وقتیکه من نقاشی را بر اساس دانش ناآشکار کشیدم در من بهبودی معنوی ایجاد شد، احساس کردم که درمان برروی من انجام شد و من از استرس بالا رهایی پیدا کردم.

آنورادا واداکار

۲٫۲ خواندن ناآشکار لوئیس زمانی که او درمان معنوی را شروع کرد

وقتی که لوئیس تمرین معنوی را با ذکر نام خدا آغاز کرد، او محافظت خود را در برابر حملات جادوگر افزایش داد.

افکار جنسی دست از سرم بر نمیدارن چکار کنم؟

درمان های بیشتر ۲٫۴

اگر شما توسط افکار جنسی پی در پی گرفتار هستید و اگر آنها توسط روح بوجود آمده ، راه حل های زیر در کاهش علائم کمک خواهد کرد.

توجه داشته باشید:

فقط فردی که از لحاظ معنوی تکامل یافته و بالاتر ازسطح معنوی۷۰% میتواند با دقت بگوید که آیا این مشکل توسط بعد معنوی ایجاد میشود ویا اگر علت ریشه ای آن طبیعت روانی و فیزیکی دارد.

یک شخص با حس ششم فعال ممکن است تا حدودی قادر به درک علت آن در بعد ناآشکار ( مانند روح ) باشد.

برای کسانیکه حس ششم فعال ندارند و افرادی که دسترسی به یک فرد معنوی تکامل یافته ندارند، یک راه فکری برای پیدا کردن اینکه آیا علت ریشه ممکن است در بعد ناآشکار وجود داشته باشد. به طور کلی ، اگر افکار جنسی با وجود همه روش ها مرسوم سرکوب نیست ، پس میتوان با خیال راحت فرض کنیم که آنها ممکن است به دلیل یک علت معنوی باشند. از جمله علل معنوی ، در این زمان آن است که به احتمال بسیارزیاد به دلیل وجود ارواح باشد . همچنین به شخص میتوان یکی از روش های درمان مرسوم با راه حل های درمان معنوی برای سود اضافه و یا نتایج اولیه و پایداررا پیشنهاد کرد..

 

برای خلاص شدن از شر افکار جنسی فرد باید اسامی خدایان را به ترتیب ذکر کند:

Om Shrī Durgādevyai Namaha
Om Namah Shivāya
Om Namo Bhagavate Vāsudevāya

شما نیاز به انجامنیاس در مرکز انرژی معنوی ( چاکرا) در ناف ( مانیپورچاکرا) دارید. در حالیکه در نظر گرفتن نیاس وناف، ذکر بالا را متوالی هر چند بار که ممکن است هر روز تکرار کنید تا اینکه علائم در شما تسکین یابد. برای درمان کامل برای چند روز آنرا ادامه دهید.

افکار جنسی دست از سرم بر نمیدارن چکار کنم؟

تذهیب نفس-تقویت اراده-روش دور کردن افکار جنسی-محرک های جنسی

در این بخش یاد می گیریم که  چگونه افکار و تحرکات جنسی را از خودمان فراری بدهیم   با ما دراین بخش از سایت دکتر سلام  همراه باشید تا این شیوه ها را یکی یکی توصیف کنیم .

واقعیت را قبول کنید

برای اینکه فکر خود را از مسایل جنسی آزاد کنید ابتدا باید بدانید که هر کسی به طور طبیعی و غریزی تمایلات جنسی دارد و خواه نا خواه افکارش به این سمت کشیده می شود این حقیقتی است که بسیاری از ما از اعتراف به آن می گریزیم. بنابراین قبل از هر چیز باید بدانیم که نمی توانیم فکر خود را صددرصد خلاص کنیم. چون بدن شما این گونه می خواهد. و مرتب خود را برای فعالیت جنسی بعدی آماده می کند. و این مانند پارازیتی قوی است که به صورت روزمره وارد زندگی شما می شود ولی آنچه مهم است برخورد شما با این حقیقت و در کنترل داشتن آن است.

به موقع وارد شوید

در مورد وسوسه های جنسی و افکاری که در ذهن فرد وجود دارد یک واقعیت وجود دارد که مانند باتلاق می ماند هر چه زودتر از این باتلاق دور شوید بهتر می توانید از فرو رفتن نجات پیدا کنید بنابراین هر گاه فکر کردید دچار وسوسه شده اید در همان قدم اول اقدام کنید و یکی از روش های زیر را به کار گیرید.

تحریک کننده های خود را بشناسید.

بعضی مواقع خستگی و بی حوصلگی مداوم و نداشتن تفریح سالم سبب می شود ذهن برای رفع خستگی به دنبال سرگرمی بگردد و بسیاری مواقع افکار جنسی اولین راه حلی است که یافت می شود و فرد به این صورت تحریک می شود تحریک کننده های مختلفی وجود دارد هر کسی خود بهتر می داند چه چیزی باعث مشغول شدن ذهن او به این مسائل می شود و بهترین راه حل برای جلوگیری از افتادن در دام مسایل جنسی این است که این تحریک کنندها را بشناسید و بدانید چه چیزی باعث می شود فکر شما مشغول گردد، آنگاه باید کاری کنید که کمتر در معرض این عوامل قرار گیرید و به طور طبیعی کمتر تحریک شوید. یکی دیگر از عوامل تحریک کننده استرس است تحقیقات ثابت کرده است که استرس بالا عاملی قوی است که ذهن را از مسیر عادی خارج می کند و در بسیاری مواقع به سمت افکار جنسی سوق می دهد. و به این ترتیب برای خود راه فراری پیدا می کند.

افکار جنسی دست از سرم بر نمیدارن چکار کنم؟

اراده خود را تقویت نمایید.

اگر واقعا می خواهید از شر مسائل جنسی و فکر کردن بیمار گونه به آن خلاص شوید باید با خود رو راست باشید و به خود تعهد دهید که خود را از درون آزاد نمایید. اعتقادات مذهبی بسیار کمک می کنند و عبادت به فرد احساس آرامش و قدرت بیشتری برای مبارزه با وسوسه ها می دهد یا اگر فرد مذهبی نیستید می توانید حداقل  کنترل تفکرات جنسی را هدف خود قرار دهید به طوریکه این تفکرات شما را از مسیر عادی زندگی منحرف نکنند و زندگی روزمره شما از قبیل درس یا کار را مختل نکند. اگر با خود این عهد را بسته اید و آن را فراموش کرده اید و فکر می کنید برای یاد آوری آن نیاز به کمک دارید می توانید از یک انگشتر، دستبند یا النگو استفاده کنید و به آن به عنوان یک نماد نگاه کنید نمادی که به شما یاد آوری می کند به راهی خطا می روید نمادی که به شما می گوید خوشبختی و موفقیت از این مسیر نمی گذرد. این نماد تعهد شماست. و به این ترتیب تمرین می کنید که اراده خود را تقویت نمایید و وسوسه ها را در همان لحظه اول خفه کنید.

تبدیل انرژِی جنسی

با تذهیب نفس شما انرژی جنسی خود را به یک کار مثبت تبدیل می کنید. این عمل زمانی رخ می دهد که شما تمایل جنسی خود را به سمتی دیگر هدایت می کنید که منجر به خلق یک کار با ارزش می شود. خوب به جای اینکه با افکار جنسی خود را اذیت کنید می توانید از یک سرگرمی خلاقانه لذت ببرید کار هایی مانند: نوشتن، مجسمه سازی یا نواختن موسیقی، خراطی، سفال گری و … می توانند به شما کمک زیادی بکنند. اگر این کاری باشد که واقعا از آن لذت می برید به این ترتیب راهی کارا وجود دارد که به کمک آن می توانید در عین حال که به تذهیب خود می پردازید احساس رضایت بیشتری هم خواهید داشت.

توجه خود را به فعالیت های دیگر منحرف کنید

اگر در محلی هستید که نمی توانید به سرگرمی های مورد علاقه خود مشغول شوید خود را به نرمش و فعالیت مشغول نمایید. اگر حرکات ورزشی که انجام می دهید به اندازه کافی سنگین باشد قاعدتا فکر شما به چیز دیگری منحرف نخواهد شد. اوقات فراغت خود را با یک فیلم زیبا یا یک کتاب جذاب بگذرانید سعی کنید در فعالیت های ورزشی تیمی شرکت نمایید. هر چند فعالیت های خارج از منزل لزوما فکر شما را از سکس منحرف نمی کند اما می تواند به شما کمک کند راحتتر فکر خود را از مسائل جنسی منحرف نمایید.

در برنامه روزانه خود برای اوقات فراغت و بیکاری کمترین زمان را قرار دهید.

هر کس نیاز به زمانی برای آرامش و استراحت دارد، اما زمان زیادی را به بطالت گذراندن می تواند نتیجه منفی داشته باشد. برنامه روزانه خود را با فعالیت ها و رویداد های مختلف پر کنید. در پایان روز زمانی برای استراحت و آرامش خود قرار دهید، اما نه آنقدر که موجب کسالت شما شود. بسیار مهم است که کار هایی را که ی خواهید انجام دهید بنویسید من به شما قول می دهم وقتی که این کار را انجام دهید بش از ۵۰ درصد کار انجام شده است چون مغز شما به این روش بهتر عمل می کند و بیشتر روی هدف شما متمرکز می شود. اما نکته ای که در این میان مهم است داشتن یک هدف با ارزش در زندگی است هدفی که به اندازه کافی بزرگ و ارزشمند باشد تا به شما انگیزه کافی برای فعالیت بدهد و در این صورت از فعالیت های خود بیشتر لذت می برید و احساس خوبی از خود خواهید داشت که این احساس خوب به شما کمک می کند کمتر به افکار بی ارزش توجه کنید.

در مورد مشکل خود با کسی صحبت کنید

همان قدر که این کار به نظر وحشتناک و خجالت آور می رسد همانقدر هم می تواند موثر باشد. اگر کسی را می شناسید که در مورد دیگران قضاوت نمی کند و می تواند درک کند که این مشکلی است که ممکن است برای هر کسی پیش آید و همنطور به هدف شما ارزش خواهد داد آدم خوش شانسی هستید. او را از دست ندهید  هر روز با او صحبت کنید، و درباره عملکرد خود توضیح دهید. اگر در شرایطی قرار گرفتید که احساس کردید تحریک شده اید و افکار شما در جهتی که نباید حرکت می کند رک و بی پرده به او بگویید. آنگاه متوجه خواهید شد که در این هنگام چقدر قدرت وسوسه و این افکار کم می شود. چون با گفتن آن از ارزش آن کاسته اید. البته باید این دوست شما انسان رازداری باشد.

توجه کنید : 

اگر روش های بیان شده نتوانست به شما کمک کند می توانید از هر چیزی ، از بوق ماشین گرفته تا مادربزرگی که که او را خیلی دوست دارید خوراکی دلپذیر که موتور تحریک شما را خاموش کند می تواند مفید باشد.

[ad_2]

به اشتراک بگذارید...

درج نظر