فال عشق هفتگی از ۲ بهمن تا ۹ بهمن ماه ۹۵

[ad_1]

فال عشق هفتگی از ۲ بهمن تا ۹ بهمن ماه ۹۵

آموزش فال عشق با تاروت آموزش فال عشق با ورق بازی طالع بینی چینی عشق بازی طالع بینی چینی عشق انلاین تفسیر فال عشق ورق دقیقترین فال عشق طالع بینی عاشقی طالع بینی عشق طالع بینی عشق و ازدواج طالع بینی عشق واقعی طالع بینی بوسه و عشق بازی ماه های سال طالع بینی بوسه و عشق ماه های سال طالع بینی عاشقانه طالع بینی عاشقانه اردیبهشت طالع بینی عاشقانه امروز طالع بینی عاشقانه روزانه طالع بینی عاشقانه فیس بوک طالع بینی عاشقانه ماه طالع بینی عاشقانه ماه ها طالع بینی عاشقی طالع بینی عشق طالع بینی عشق آبان ۹۵ طالع بینی عشق آذر ۹۵ طالع بینی عشق برای تمامی ماه ها طالع بینی عشق بین ماه ها طالع بینی عشق چینی طالع بینی عشق روزانه

فال عشق هفتگی از 2 بهمن تا 9 بهمن ماه 95

فروردین

اختلاف نظر عمیقی که بین شما و همسرتان وجود دارد باعث شده است زندگی زناشویی لذت بخشی نداشته باشید. این اختلاف به قدری عمیق شده که حتی از بیان کردن نظرات تان هراس دارید. شاید مشکل عمیق تر از آن چیزی باشد که شما تشخیص داده اید. خوشبختانه تا روز جمعه این مشکل رفع خواهد شد.

فال عشق هفتگی از 2 بهمن تا 9 بهمن ماه 95

اردیبهشت

از رویاهای مشترکی که با همسرتان دارید نا امید خواهید شد. در صورت چنین اتفاقی به جای احساس ناراحتی و شکست سعی کنید دوباره از نو شروع کنید. در چنین شرایطی نباید حس ناامیدی و شکست را به همسرتان بروز دهید. بهترین راه این است که از دوستان تان کمک بخواهید تا در این مورد حمایت تان کنند.

فال عشق هفتگی از 2 بهمن تا 9 بهمن ماه 95
خرداد

احساس می کنید همسرتان شما را در رابطه با اهداف حرفه ای و شغلی حمایت نمی کند. نگران نباشید شاید او با پیشرفت های اخیر شما احساس تهدید کرده باشد. البته این احساس دوام زیادی ندارد. در این شرایط باید به او اطمینان دهید که این مسائل در روابط و صمیمیت شما هیچ تاثیری نخواهد داشت. روز جمعه دوباره همسرتان به شما در کسب موفقیت کمک خواهد کرد.

آذر

این هفته به دلیل مسئله ای خانوادگی که احساس می کنید از حیطه کنترل شما خارج است انگیزه تان را از دست می دهید. و این بی انگیزگی زندگی و روابط عاشقانه شما را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. خوشبختانه همسرتان بیشتر از آنچه تصور کنید شما را حمایت می کند. پس می توانید به عشق تکیه کنید.

فال عشق هفتگی از 2 بهمن تا 9 بهمن ماه 95
دی

در روابط تان گره ای ایجاد شده است. بنابراین هر زمان که احساس کردید مسئله ای برای بحث کردن پیش آمده کمی صبر کنید و آن را به آخر هفته موکول کنید. اگر تا قبل از جمعه بحث کنید ممکن است احساس کنید او صدای شما را نمی شنود و این باعث ترس و ناراحتی شما شود. اما از روز جمعه دیگر همه چیز به روال عادی خود برمی گردد.

فال عشق هفتگی از 2 بهمن تا 9 بهمن ماه 95

بهمن

خورشید در روز پنجشنبه وارد نشانه شما می شود و شور و نشاط و انرژی به زندگی شما می آورد. در نتیجه با اشتیاق بیشتری به مسائل عشقی و عاطفی می پردازید. با همکاری همدیگر به موفقیتی دست می یابید که پیشرفتی مالی در بر خواهد داشت.

فال عشق هفتگی از 2 بهمن تا 9 بهمن ماه 95

اسفند

کمی رکود در انرژی نباید در زندگی رمانتیک شما تاثیری بگذارد. درست است که شکست در موقعیت کاری شما را ناامید کرده است اما به جای این که در این شرایط از محبوب دوری کنید سعی کنید صمیمیت بیشتری در رابطه ایجاد کنید تا از حمایت های او برخوردار شوید.

فال عشق هفتگی از 2 بهمن تا 9 بهمن ماه 95

[ad_2]

به اشتراک بگذارید...

درج نظر